دوئل DNF – توانایی‌های brawler و سبک بازی که در تریلر جدید شرح داده شده است


Nexon به تازگی شخصیت های DLC را معرفی کرده است. دوئل DNF این یک brawler خواهد بود که زیر کلاس یک جنگنده است. گفته می شود که او حاضر است هر کاری که لازم است انجام دهد تا برنده شود و انتظار می رود پاییز امسال بیاید. در ویدیوی جدید، کارگردان بازی، ریوسوکه کوتانی، زیبایی‌شناسی و رفتار brawlers را در حالی که حرکات brawler را معرفی می‌کند، تجزیه می‌کند.

جنگجوها می توانند بشکه های انفجاری را به سمت حریف بغلتند و شن را به چشمان آنها بزنند و همچنین از تورهای خود برای فریب دادن دشمنان و حمله به آنها با زنجیر استفاده کنند. او از Venom Mine استفاده می کند که اثرات وضعیتی را ایجاد می کند. سوزن‌ها و ابزارهای دیگری نیز وجود دارد که به بازیکنان کمک می‌کند تا در یک لحظه جریان را تغییر دهند.

تیم توسعه، Brawler را برای “وحشیگری کلاس جنگنده” و حرکات مبارزاتی پویا انتخاب کرد. رویکرد “به هر وسیله ای که لازم است” او به خوبی به مبارزان ترجمه می شود، که منجر به ترکیب ها و ترکیب های جالب می شود.

تاریخ انتشار Brawler اعلام نشده است، اما او در سیزن پس گنجانده شده است. منتظر بروزرسانی های بیشتر در هفته های آینده باشید. دوئل DNF موجود بر روی PS4، PS5، PC و Nintendo Switch – بررسی ما را اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *