بازسازی «مشکلات جنگ ستارگان: KOTOR» دیزنی – «تقاضا هنوز بالاست»


در هفته های اخیر گزارش های ضد و نقیضی در مورد وضعیت کشور منتشر شده است. جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی برخی ادعا می کنند که توسعه این پروژه به طور کامل متوقف شده است، در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند که بازی حداقل در برخی از سطوح هنوز در حال توسعه است. با این حال، یک چیز در هر دو طرف روشن است. کوتور این بازسازی همچنان با مشکلات بزرگی در پشت صحنه مواجه است، تا جایی که حتی احتمال انتشار آن نیز مشکوک است.

به نظر می رسد پلی استیشن از زمان همکاری اولیه خود تمام تلاش خود را برای فاصله گرفتن از پروژه انجام داده است، در حالی که گروه Embracer از اظهار نظر در مورد پیشرفت توسعه خودداری کرده است. و سرنوشت لوکاس فیلم و شرکت مادر فیلم، دیزنی، چه خواهد شد؟ جنگ ستارگان آی پی؟

شان شاپتو، رئیس بخش بازی های دیزنی، گفت: شوالیه جمهوری قدیم در مصاحبه اخیر با Axios، او به طور قابل درک تمایلی به فاش کردن جزئیات در مورد چگونگی پیشرفت توسعه نداشت، اما عشق گسترده به بازی اصلی و بازگشت آن من اذعان کردم که صداهایی وجود دارند که این کار را می‌کنند.

من نمی توانم چیز زیادی در مورد آن بگویم، احتمالاً به دلایل واضح، اما … کوتور بدیهی است که یک بازی بسیار محبوب است که ما به آن بسیار افتخار می کنیم و فکر می کنیم هنوز تقاضای زیادی دارد. من آن را همانجا می گذارم.» او گفت.

منظورت بازسازیه؟ شوالیه جمهوری قدیم آیا دیزنی هرگز حاضر است بدون توجه به شریکی که با آن کار می کند، آن را ادامه دهد؟ البته آقای شاپتاو عمداً مبهم بود، اما اگر همه چیز به همین شکل پیش برود، جای تعجب ندارد.

جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی – بازسازی ” در سال 2021 اعلام شد، اما کمتر از یک سال بعد، گزارش‌هایی مبنی بر حذف Aspyr Media توسعه‌دهنده از پروژه و به تعویق افتادن بازی برای مدت نامعلومی منتشر شد. بر اساس گزارش های بعدی، حقوق مدیریت به جای آن به Saber Interactive واگذار شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید