دیزنی در حال گسترش تیم رهبری بازی خود است


دیزنی در سال های اخیر حضور خود را در زمینه بازی به طور قابل توجهی گسترش داده است، از مارول به مارول، جنگ ستارگان به ایندیانا جونز بیشتر. همچنین با گذشت زمان به طور فزاینده ای مشخص شده است که این شرکت قصد دارد به سرمایه گذاری در بازی ها ادامه دهد. در ماه فوریه، او سهامی از Epic Games را به قیمت 1.5 میلیارد دلار خریداری کرد. فورتنایت سازنده در نظر دارد «دنیای کاملاً جدید بازی و سرگرمی» را توسعه دهد که به بازی تیراندازی محبوب متصل می شود.

همانطور که توسط Variety گزارش شده است، Disney Games در حال حاضر تبلیغات و چندین استخدام جدید را اعلام می کند، از جمله تعدادی از کهنه سربازان صنعت که به عنوان بخشی از تلاش های مستمر آن برای گسترش حضور خود در بازی به این شرکت می پیوندند. ما در حال گسترش تیم مدیریت خود هستیم.

نخست، شان شاپتاو، رئیس گیمز دیزنی، به سمت معاون اجرایی ارتقا یافته است و جی اونگ، که نزدیک به یک دهه رئیس مارول گیمز بوده است، به عنوان رئیس جدید کسب و کار صدور مجوز جهانی معرفی شده است. قبل از بازی در مارول، او همچنین در بلیزارد انترتینمنت، EA و ایکس باکس کار می کرد. هالک منتس که قبلاً به عنوان رئیس استراتژی پورتفولیو و توسعه کسب و کار فعالیت می کرد، به عنوان رئیس مارول گیمز جایگزین اونگ می شود.

علاوه بر این، Ray Gresko، مدیر ارشد توسعه سابق بلیزارد انترتینمنت، به عنوان معاون توسعه محصول، به عنوان بخشی از ادامه همکاری دو شرکت، از نزدیک با Epic Games همکاری خواهد کرد. در بلیزارد، گرسکو توسعه را رهبری کرد. بیش از حد و دیابلو 3، همچنین نقش مهمی در توسعه اولیه آن داشت. سنگ قلب. او به Bjorn Tornqvist، رهبر فنی سابق Ubisoft Massive می‌پیوندد که پاییز گذشته به عنوان معاون فناوری بازی به Disney Games پیوست. Ong، Gresko و Tornqvist همگی مستقیماً به Shoptaw گزارش می دهند.

تاسیا فیلیپاتوس، رئیس محصولات مصرفی دیزنی، گفت: «تحت رهبری شان و جی، تجارت بازی های دیزنی کاملاً موقعیتی برای ارائه داستان سرایی در سطح جهانی در این رسانه دارد. مایلیم از همه اعضای تیم بازی‌های دیزنی برای کمک به موفقیت ما و کمک به شکل‌دهی آینده این صنعت از طریق سرگرمی‌های ژانر تشکر کنیم.»

دیزنی تعدادی عناوین اصلی مجوزدار آینده را برنامه ریزی کرده است، از جمله: یاغی جنگ ستارگان، ولورین مارول، مارول 1943: ظهور هیدرا، ایندیانا جونز و دایره بزرگ، بیشتر.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید