Dino Crisis یکی از بازی های مورد درخواست اخیر در نظرسنجی Capcom است


Capcom گنجینه ای از IP های خاموش دارد که طرفداران سال ها منتظر احیای آنها بودند، اما تعداد کمی از IP ها چنین شور و شوقی را القا می کنند. بحران دینو درست است. بازگشت سریال ترسناک بقا مبتنی بر دایناسورها چیزی است که طرفداران به طور مداوم و با صدای بلند درخواست کرده اند و اخیراً نمونه دیگری را پیدا کردیم.

ماه گذشته، Capcom نظرسنجی را برای طرفداران ارسال کرد و از آنها پرسید که آیا آنها علاقه مند به احیای چندین سریال غیرفعال هستند یا خیر. بحران دینو هواداران دسته دسته جمع شدند. Capcom اخیراً مجموعه‌ای از کلمات را در توییتر به اشتراک گذاشته است که نشان دهنده برخی از کلمات و نام‌هایی است که اغلب توسط افرادی که به نظرسنجی پاسخ داده‌اند ذکر شده است. بحران دینو یکی از پرتقاضاترین بازی های ما بود.

بسیاری دیگر از IP های محبوب Capcom نیز محبوبیت پیدا کردند. راکمن، Darkstalkers، Ace Attorney، Dead Rising، Onimusha، و نفس آتش، در حالی که خواص فعال و موفق مانند Resident Evil، Monster Hunter، Street Fighter، و شیطان ممکن است گریه کند نیز ذکر شد.به نظر می رسد تقاضای قابل توجهی برای کد رزیدنت اویل – ورونیکا “ورونیکا” یکی از کلمات برجسته در گرافیک است. آن را در زیر بررسی کنید.

البته، این لزوماً نباید در آینده نزدیک به چیزی منجر شود، اما بسیاری از طرفداران سری های خفته کپکام به وفور به وضوح اعلام کرده اند که تقاضا برای بازی های خاص و احیا وجود دارد. امیدواریم بر تصمیم گیری شرکت تاثیر بگذارد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید