Diablo 4 Gauntlets and Leaderboards در 5 مارس عرضه می شود


پس از اینکه در ابتدا با تاخیر مواجه شدیم، دیابلو 4 Gauntlet و Leaderboard مورد انتظار در 5 مارس به عنوان بخشی از Season of Constructs منتشر خواهد شد. به عنوان یک سیاهچال ثابت هفتگی، بازیکنان برای کسب بالاترین امتیاز با استفاده از تابلوهای امتیازات جداگانه برای کلاس، مهمانی، و بازیکنان استاندارد و هاردکور رقابت می کنند.

Gauntlet با دسترسی به World Tier 4 Gea Kul در دسترس می شود. هیولاها بیش از 100 سطح دارند و بازیکنان 8 دقیقه فرصت دارند تا امتیازات بالایی کسب کنند که به عنوان Proofs of Might نمایش داده می شود. Pillars با افزودن چند برابر امتیاز و باززایی مجدد دشمنان برای کشتن دوباره آنها در این زمینه کمک می کند. شما همچنین می توانید حرم ها را از باس های مرده فعال کنید تا قدرت آنها را بیشتر کنید.

شما می توانید پس از مرگ مجدداً اسپین کنید و امتیاز خود را یک سوم کاهش دهید، اما می توانید برای بازیابی Proof of Might به جایی که مرده اید بازگردید. نمرات بالاتر منجر به رتبه های بالاتر و اعطای چهار مهر مختلف می شود (مهر خونین، مهر بی حرکتی، مهر اراده آهنین و مهر ارزش).

هر بار که یک دستکش را اجرا می‌کنید، یک کش کوچک به شما تعلق می‌گیرد و بر اساس امتیازتان، می‌توانید یک کش آزمایشی، از جمله یک Ancient Legendary تضمین شده (که بسته به رتبه شما افزایش یا کاهش می‌یابد) کسب کنید. پس از به دست آوردن Seal of the Worthy، این کش ها 925 آیتم قدرت را حذف خواهند کرد.

کسانی که در هر یک از نردبان های تابلوی امتیازات به 100 نفر برتر برسند، جایزه Conqueror's Crest Mount را دریافت خواهند کرد. رسیدن به 10 رتبه برتر در هر تابلوی امتیاز، نام و شخصیت شما را برای همیشه در تالار باستانی ها حک می کند. دستکش های جدید هر سه شنبه ساعت 10:15 صبح به وقت PST در دسترس خواهند بود.

پس از انتشار حالت، جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت، پس با ما همراه باشید. دیابلو 4 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5، PS4، PC و Xbox One. همچنین در تاریخ 28 مارس به Game Pass برای پلتفرم‌های PC و Xbox می‌آید، اما مشترکین Xbox Game Pass Core به آن دسترسی نخواهند داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید