Diablo 4 هر سال توسعه می یابد


دیابلو 4 با بیش از 12 میلیون بازیکن تا 23 آگوست، یک موفقیت بزرگ برای بلیزارد اینترتینمنت بوده است. آپدیت جدید مدل فصلی دارد، اما توسعه آن نیز در دست اقدام است. جنرال موتورز سری راد فرگوسن اخیراً به دکسرت تأیید کرد که تیم هر سال یک نسخه توسعه دهنده منتشر خواهد کرد.

وقتی از آینده پرسیده شد، دیابلو 4 فرگوسن در مورد اینکه دیدگاه تیم تا کجا پیش خواهد رفت، گفت: “سالها طول می کشد.” “با نگاهی به راه اندازی بازی و این فصل اول، می توانید ببینید که این بازی در حال ساختن پایه ای است که می تواند برای آینده ساخته شود. این مواردی هستند که ما در سرویس زنده خود روی آنها تمرکز می کنیم.

ما یک برنامه داریم. ما داستانی داریم که به آینده منتهی می شود. ما هیجان زده هستیم

“وقتی به گذشته نگاه می کنم و متوجه می شوم 11 سال در این بین بوده است، دیابلو 3 و دیابلو 4، به نظر می رسد که ما به بازیکنان خود، جامعه خود و آنچه که لیاقت آن ها را دارند، عمل نمی کنیم.این چیزی است که ما در حال رفع آن هستیم دیابلو 4 با فصول و تحولات ما. ”

توسعه‌دهنده قبلاً اعلام کرده بود که توسعه‌دهی وجود دارد و دو مورد تأیید شده است که در حال کار هستند. با این حال، این اولین بار است که فرکانس انتشار واقعاً تأیید می شود. اینکه آیا این اتفاق در سال جاری رخ خواهد داد یا حداقل اعلام خواهد شد، باید دید. اینکه چقدر هزینه دارد، به خصوص با توجه به انتقاداتی که به درآمدزایی بازی می شود، عامل دیگری است.

دیابلو 4 در میانه یک فصل بدخیم است و فصل دوم آن، فصل خون، در 17 اکتبر پخش می شود. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *