Diablo 4 در تاریخ 17 اکتبر در Steam تایید شده است


دیابلو 4 آدام فلچر، مدیر انجمن جهانی، در پلتفرم رسانه اجتماعی X اعلام کرد که نسخه اکشن RPG استیم در آینده با پشتیبانی از Steam Decks عرضه خواهد شد.آقای فلچر می گوید: دیابلو 4 هنگامی که در تاریخ 17 اکتبر در Steam منتشر شود، Steam Deck Verified خواهد شد.

شایان ذکر است که با وجود اینکه نسخه اصلی Battle.net این بازی بر روی PC بود. دیابلو 4 زمانی که بازیکنان از برخی راه‌حل‌ها استفاده می‌کردند و لانچر را روی لینوکس اجرا می‌کردند، به‌طور کامل روی عرشه‌های Steam قابل پخش بود. در آزمایش شخصی خود با Steam Deck، متوجه شدم که آن یک پلت فرم کاملا معقول برای بازی است. دیابلو 4.

بلیزارد از انتشار در استیم خبر داد دیابلو 4 اوایل این ماه، فاش شد که این بازی با فصل دوم با عنوان «Season of Blood» روی پلتفرم عرضه خواهد شد.

انتظار می رود این فصل مقدار قابل توجهی از محتوای جدید را به بازی اضافه کند و به بازیکنان امکان دسترسی به قدرت های خون آشام جدیدی را بدهد که با توانایی ها و جادوهای معمولی شخصیت های آنها مطابقت دارد.

دیابلو 4 در حال حاضر بر روی رایانه شخصی (از طریق Battle.net)، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S در دسترس است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. دیابلو 4انتشار اولیه از.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید