ویدئوی Diablo 4 تاریخچه لیلیت و ایناریوس را شرح می‌دهد و شخصیت‌های جدید را مشخص می‌کند


و دیابلو 4 سرور اسلم به این نتیجه رسید که تیم توسعه بلیزارد اینترتینمنت در حال تلاش برای عرضه کامل بازی در ماه ژوئن است. ما قبلاً در مورد کلاس ها و پایان بازی صحبت کرده ایم، اما در مورد طرح داستان چه می شود؟چگونه داستان به هم متصل می شود دیابلو 3برای کسب اطلاعات بیشتر، آخرین ویدیوی ما را در زیر بررسی کنید.

50 سال بعد صحنه است درو کردن ارواحپس از ناپدید شدن نیمی از جمعیت و بازگشت لیلیت، دنیای Sanctuary دچار آشفتگی شده است. او شناخته شده است که جهان را با ایناریوس خلق کرده است، اما آنها در طول سال ها اختلاف نظر و درگیری را تجربه کرده اند. باید دید لیلیت چه تاثیری بر جهان خواهد داشت، اما ایناریوس ساکت نیست، او در حال جنگ با ارتشی از شوالیه ها به رهبری پراوا است.

شخصیت‌های دیگر عبارتند از دونان، یکی از اعضای هورادریم، و نیرل، که با مادرش مصنوعات را شکار می‌کند (همانطور که در نسخه بتا دیده می‌شود). هر دو در طول داستان پشتیبانی می کنند و در نهایت به مبارزه با لیلیت کمک می کنند.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن در سراسر جهان برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. این در 2 ژوئن برای دارندگان نسخه Deluxe و Ultimate منتشر خواهد شد و فصل اول آن از اواسط تا اواخر جولای شروع می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید