تریلر اسلم سرور Diablo 4 رئیس‌های جهان، جوایز و موارد دیگر را نشان می‌دهد


دیابلو 4بتای باز در ماه مارس بسیار بزرگ بود. در واقع، این بزرگترین در تاریخ این سریال بود. بسیاری از مردم را تشنه آنچه که RPG های اکشن ارائه می دهند، رها کرد. هنوز کمی بیش از یک ماه تا عرضه فاصله داریم، اما بازیکنان به زودی فرصت خواهند داشت تا طعم دیگری را تجربه کنند. بلیزارد اینترتینمنت اخیرادیابلو 4قرار است از 12 تا 14 می سرور اسلم دریافت کند و یک تریلر کوتاه جدید منتشر کرده است تا نگاهی اجمالی به آن داشته باشید.

دیابلو 4Server Slam دارای محتوایی مشابه نسخه بتای باز اخیر است، با برخی تغییرات. اول از همه، بازیکنان می‌توانند پیشرفت‌های متعددی را که بلیزارد بر اساس بازخورد بتا در بازی ایجاد کرده است، تجربه کنند. همچنین می‌توانید بیشتر اوقات با World Boss Ashaba مبارزه کنید و اسلم‌های سرور پاداش‌های انحصاری دارند. گفته می شود، پیشرفت به بازی کامل منتقل نمی شود.

دیابلو 4اکتیویژن بلیزارد اخیراً اشاره کرده است که پیش‌فروش‌ها در زمان انتشار آن بسیار قوی بوده است، و جای تعجب نیست که حداقل تا آنجا که به عملکرد تجاری آن مربوط می‌شود، در مسیر راه‌اندازی چشمگیر قرار دارد. به نظر می‌رسد شما هستید.

دیابلو 4در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC منتشر می شود. برای نیازهای کامپیوتر اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید