Diablo 4 Server Slam Hotfix به Necromancer Minion Nerfs آدرس می دهد


دیابلو 4 امروز آخرین روز از اسلم سرور در حال انجام است، اما مطمئناً آخر هفته با چیزی برای انجام آن پر بود. The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsالبته، بسیاری در حال مصرف دوز سالم دیگری از اکشن-RPG آینده بلیزارد اینترتینمنت هستند. سرور اسلم همچنین به بازیکنان این شانس را می دهد که برخی از تغییرات زیادی را که بلیزارد در پاسخ به بازخورد بازیکنان در بازی پس از بتا ایجاد کرده است، تجربه کنند. همچنین به یک تغییر خاص می پردازد که برای برخی افراد چندان خوب نبود. .

ادامه هید دیابلو 4 در نسخه بتای اوایل سال جاری، کاملاً مشخص بود که کلاس Necromancer چقدر قدرتمند است و چگونه می توان از حیوانات خانگی و احضارهای نکرومانسر در بیشتر برخوردها استفاده کرد. بلیزارد این مشکلات را برطرف کرد، اما بسیاری از بازیکنان در حین انتقاد سرور شکایت کردند که توسعه دهندگان کمی زیاده روی کردند و کلاس ها را کمی بیش از حد عصبی کردند.

به این ترتیب، بلیزارد برای رفع این مشکل، یک Hotfix منتشر کرده است. همانطور که مدیر انجمن جهانی آدام فلچر در توییتر به اشتراک گذاشت، یک رفع فوری برای تغییر مجدد کلاس Necromancer منتشر شده است. به طور خاص، این به روز رسانی خنک شدن مهارت های احضار را کاهش می دهد و سلامت و آسیب مینیون ها و اسکلت ها را کاهش می دهد.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *