کلاینت های Diablo 4 Server Slam و Beta به بازی کامل به روز نمی شوند


سرگرمی در کولاک دیابلو 4 کمتر از سه هفته مونده با پایان یافتن Server Slam اخیراً، ممکن است فکر کنید که کلاینت در زمان راه اندازی به بازی کامل به روز می شود.آدام فلچر، مدیر توسعه جامعه جهانی دیابلو، تایید کرد که اینطور نیست.

“مراقب باش… لازم نیست # را نگه داری”دیابلو 4 سرویس گیرنده Slam سرور. نسخه کامل بازی کاملا متفاوت خواهد بود، بنابراین نیازی به استفاده از فضای درایو ندارید. فلچر توضیح داد: «این فقط یک کلاینت دیگر است، زیرا فایل‌ها را از سرور اسلم یا بتا به‌روزرسانی نمی‌کند».

شاید توضیح این موضوع عجیب به نظر برسد، اما در نسخه بتای باز قبلی پایین پیشرفت می تواند در آخر هفته ادامه یابد. این مورد در مورد ServerSlam صدق نمی کند، که شاهد تغییراتی در تعادل همراه با اصلاح سیاهچال و تعادل مجدد Legendary Drop برای منعکس کننده تجربه روز اول بود.

به عبارت ساده، باید بازی کامل را در تاریخ 6 ژوئن (یا در 2 ژوئن اگر نسخه Deluxe/Ultimate Edition) عرضه کنید، دانلود کنید. اگرچه ممکن است برای برخی بدیهی به نظر برسد، خوب است برای کسانی که انتظار دیگری دارند، توضیحاتی ارائه کنیم.

دیابلو 4 این بازی برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. فصل 1 در اواسط تا اواخر جولای با Legendaries جدید، questlines، کاراکترها و موارد دیگر عرضه خواهد شد. همچنین یک پاس نبرد برای بازیکنان وجود دارد که می توانند با آن مبارزه کنند، اما همه آن سطحی است و مزیت قدرتی را ارائه نمی دهد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید