تریلر Diablo 4: Season of Blood رویدادهای جدید، باس آخر بازی و موارد دیگر را فاش می کند.


آخرین فصل دیابلو 4 و بزرگترین فصلی که تا به حال وجود داشته است (هرگز توجه نکنید که تا کنون فقط یک فصل دیگر وجود داشته است) اکنون در دسترس است. در Season of Blood، بازیکنان از قدرت خون آشام خود برای مبارزه با ارتش خون آشام ها استفاده می کنند. آخرین تریلر گیم پلی بازی را در زیر مشاهده کنید. خوشبختانه هیچ خطایی وجود ندارد.

در تلاش فصل جدید، بازیکنان با شکارچی خون آشام اریس متحد می شوند تا لرد خون آشام را متوقف کنند. پس از شکست دادن یک خون آشام نخبه، بازیکنان می توانند سه پیمان ببندند تا قدرت جادوی خون را به دست آورند. رویدادهای جدید Blood Harvest نیز در دسترس هستند که در دو رویداد جهانی و هفت رویداد در سیاهچال ها ظاهر می شوند.

پنج باس آخر بازی اضافه شده‌اند که آیتم‌های منحصربه‌فرد و فوق‌العاده منحصربه‌فرد، بهبود کیفیت زنده مانند ذخیره‌سازی سنگ‌های قیمتی، انتقال جایزه شهرت از شخصیت‌های Eternal و Seasonal و موارد دیگر را ارائه می‌کنند. Elemental Resistens نیز بالاخره کار می‌کند و اصلاح‌کننده‌های آسیب مانند Vulnerable و Critical Strike نیز در دسترس هستند. برای جزئیات بیشتر در مورد Season of Blood با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید