Diablo 4 فصل 5 PTR برای PC از 25 ژوئن تا 2 جولای معرفی شد


پس از موفقیت در حوزه آزمایش عمومی Loot Reborn، بلیزارد اینترتینمنت دیابلو 4 فصل بعد از 25 ژوئن تا 2 ژوئیه به طور انحصاری برای بازیکنان رایانه شخصی از طریق Battle.net برگزار می شود (بیلد PTR نیاز به دانلود جداگانه دارد).

فصل 5 دارای خطوط جستجوی جدیدی برای شخصیت‌های Seasonal و Eternal Realm است. این خط جستجو در World Tier 3 Hawezar قابل دسترسی است و پس از پایان فصل به عنوان یک مکان ثابت در قلمرو ابدی باقی خواهد ماند.

در یک فعالیت جدید به قلمرو نفرت قدم بگذارید و در امواج 90 ثانیه ای با انبوهی از جهنم مبارزه کنید. دشمنان را شکست دهید، اتر سوزان را به دست آورید و برای دریافت پاداش آن را مصرف کنید. پس از هر موج، بازیکنان می توانند یکی از سه پیشنهاد جهنمی را انتخاب کنند، از جمله افزایش آسیب برای نخبگان، افزایش سوختن اتری که نخبگان رها می کنند و موارد دیگر.

اینها بین امواج منتقل می شوند، و هنگامی که همه آنها را از بین بردید، آماده هستید که شورای Fel را از بین ببرید. این شورا دارای پنج عضو است که هر کدام مهارت های منحصر به فرد خود را دارند و شما با سه نفر در یک زمان مبارزه خواهید کرد. وقتی سلامتی آنها پایین است، دیوانه می شوند و به تهدید بزرگتری تبدیل می شوند. پس از پایان اجرا، Burning Aetherی که به دست می آورید را می توان برای Spoils of Hell، از جمله مواد، تجهیزات، طلا و تجهیزات بزرگتر خرج کرد (Greater Affix موارد تضمین شده را ارائه می دهد).

برای ورود به قطب نما جهنم نیاز دارید. به عنوان جایزه در Nightmare Dungeon، Whisper، Helltide، Boss های آخر بازی و حتی ماموریت های جدید کاهش می یابد. قطب نما دارای هشت طبقه است که طبقات بالاتر امواج بیشتر و هیولاهای مهیب تر را ارائه می دهند. پاداش بیشتر خواهد بود، اما تعداد بازپرداخت ها نیز کاهش می یابد. البته، قطب‌نمای جهنمی که می‌توانید دریافت کنید، فقط تا Tier 3 است. برای ارتقاء به حداکثر Tier 8، اسکرول Abyssal مورد نیاز است.

به زودی اطلاعات بیشتری در مورد فصل 5 خواهیم داشت. دیابلو 4 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است.اولین بسته الحاقی است ظرف نفرتدر 8 اکتبر منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید