Diablo 4 فصل 5 انتخاب سلاح را برای همه کلاس ها گسترش می دهد، افسانه های جدید و منحصر به فرد اضافه می کند


دیابلو 4 تاریخ انتشار (یا نام) برای فصل آینده وجود ندارد، اما یک قلمرو آزمایشی عمومی از هفته آینده برای بازیکنان رایانه شخصی آغاز خواهد شد. علاوه بر خطوط جدید کوئست و فعالیت‌های Infernal Hordes، لجندری‌ها، منحصربه‌فردها و آیتم‌های جدید معرفی می‌شوند و از گوشه و کنار Sanctuary رها می‌شوند. با این حال، بهترین منبع برای این موارد Infernal Hordes است.

البته این فصل پیشرفت هایی را به همراه دارد، مانند اضافه شدن احضار محراب ها برای مبارزه دوباره با باس ها. برای احضار وارشان فقط به قلب های بدخیم نیاز است، اما رئیس هیولا در یخ یک سیاه چال معمولی خواهد بود و به Seals نیاز ندارد. علاوه بر این، دومی به ورودی نزدیکتر است، بنابراین نیازی به دویدن در کل سیاهچال نیست.

اما شاید چشمگیرترین تغییر این است که کلاس ها اکنون به انواع سلاح های بیشتری دسترسی دارند. به عنوان مثال، جادوگران اکنون می توانند از شمشیر و گرز یک دست استفاده کنند. پیوست های ذاتی نیز برای همه کلاس ها تنظیم و به روز می شوند.

در زیر برخی از تغییرات و بهبودهای کیفیت زندگی آورده شده است. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید. دیابلو 4 فصل 5 PTR از 25 ژوئن شروع می شود و در 2 جولای به پایان می رسد. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در آینده است باشید.

سلاح ها و آیتم های جدید

Forges of Scorching Hell شدیدترین را می سوزاند و پتانسیل باورنکردنی به سلاح های تولید شده در آنجا می دهد.

 • فصل 5 افسانه ها، منحصر به فردها و آیتم های جدیدی را معرفی می کند.
 • این Legendaries و Unique های جدید را می توان با شکست دادن دشمنان در سراسر Sanctuary به دست آورد، اما به احتمال زیاد هنگام بازی Infernal Hordes ظاهر می شوند.

پایان به روز رسانی QOL رئیس بازی و غیره

ما در حال بهبود قابلیت استفاده کلی در نحوه دسترسی به باس فایت های آخر بازی هستیم.

رئیس پایان بازی

 • دیگر نیازی به ریست کردن سیاهچال ندارید تا دوباره همان رئیس را بازی کنید. هنگامی که رئیس را شکست دادید، محراب احضار دوباره ظاهر می شود و به شما امکان می دهد دوباره با منابع بیشتری بازی کنید.
 • وارشان اکنون فقط برای احضار به قلب بدخیم نیاز دارد. دست‌های لرزان، استخوان‌های ران سیاه‌شده و سرهای غرغر شده از بازی حذف شده‌اند.
 • باس های آخر بازی اکنون به جای اقلام کمیاب، طلای بیشتری می ریزند.

جانور در یخ

 • باس فایت Ice Beast اکنون به عنوان یک سیاه چال استاندارد عمل می کند. دیگر نیازی به ایجاد مهر برای شرکت در نبرد نیست.
  – از هر نماد Beast in Ice باقی مانده توسط یک شخصیت قبلی Seasonal Realm یا Eternal می توان برای احضار یک Beast in Ice به جای استفاده از مواد احضار استفاده کرد.
 • باس‌ها اکنون به ورودی نزدیک‌تر هستند، بنابراین دیگر نیازی به پیشروی در سیاه‌چال قبل از نبرد ندارید.
 • گرد و غبار Sigil به عنوان هزینه مواد مورد نیاز برای احضار حذف شده است.

Helltide و Whispers

 • زمان تکمیل Whisper Bounties را به میزان قابل توجهی کاهش داد. ما اطمینان حاصل کرده‌ایم که همیشه Whispers کافی برای دریافت 10 Grim Favors در یک Helltide مشخص وجود دارد، که باید زمان تکمیل را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. علاوه بر این، این نماد برای مطابقت با سایر Whispers به ​​روز شده است.
 • افزایش تهدید اکنون با سلامت هیولاهای شکست خورده افزایش می یابد.
 • ما در حال تعدیل نرخ افت برای قلب‌های بداخلاقی هستیم، زیرا آن‌قدر زیاد می‌شد که ارزش آن را نداشت.
  – شانس دریافت هدیه شکنجه شده از 13% شروع می شود و با هر تلاش ناموفق افزایش می یابد. اگر به عنوان پاداش یک قلب خطرناک دریافت کنید، این شانس به 10٪ بازنشانی می شود.
  – Assassin های Hellborn و Helltide 1% شانس افتادن قلب دارند که هر بار که موفق به بدست آوردن قلب نمی شوند این احتمال افزایش می یابد. در حال حاضر به 2 درصد بازنشانی شده است.
 • جایزه Cull Demons Whisper اکنون شامل Fallen می شود و Cull Fallen Whisper Bounty با Cull Cultists جایگزین شده است.

جوایز غارت

 • جایزه اسپلندنت اسپارک که با شکست دادن باس‌های Tormented به دست می‌آید، اکنون می‌تواند به‌طور جداگانه برای بازیکنان هاردکور و غیرهاردکور دریافت شود.
 • جرقه های درخشان و منشورهای پراکنده دیگر به طور خودکار برداشت نمی شوند. علاوه بر این، اگر در حین رها کردن آنها را فراموش کنید، اکنون می توانید این موارد را در خزانه اقلام گمشده پیدا کنید.
 • اقلام منحصر به فرد و اسطوره ای منحصر به فرد اکنون از طریق کش های Whisper، Purveyor of Curiosities و Helltide's Tortured Gifts در دسترس هستند.
 • افزایش شانس یافتن افسانه های منحصر به فرد از مکان های غیر رئیس.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید