پخش زنده Diablo 4: Season 3 برای 18 ژانویه تنظیم شد، تیزر جدید منتشر شد


دیابلو 4 فصل بعدی در 23 ژانویه آغاز می شود و تایمر درون بازی را خواهید دید که برای پایان Season of Blood شمارش معکوس می کند. در همین حال، بلیزارد اینترتینمنت اعلام کرده است که پخش زنده به‌روزرسانی توسعه‌دهنده بعدی آن در تاریخ 18 ژانویه ساعت 9 صبح به وقت محلی انجام می‌شود. جزئیات جدیدی در مورد سفرهای فصلی، به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی، و Gauntlet، یک «سیستم تابلوی امتیازات رقابتی» جدید به ارمغان می‌آورد.

در جریان زنده، مدیر طراحی بازی دانیل تانگوی، طراح کوئست، مادلین جیمز، و طراح کلاس اصلی آدام جکسون حضور خواهند داشت که در پایان به سوالات پاسخ خواهند داد. هیچ چیز در مورد فصل 3 به جز اضافه شدن سیاهچال های چالش هفتگی مشخص نیست، اما تیزر جدیدی در توییتر منتشر شده است.

می گوید: «نیروهای غیرقابل تصور و محرمانه در حال تکان خوردن هستند» و به دنبال آن فیلمی از چرخش چرخ دنده های مختلف منتشر می شود و با عبارت «شر در افق است» به پایان می رسد. با در دسترس قرار گرفتن به‌روزرسانی توسعه‌دهنده، منتظر جزئیات بیشتر باشید.

دیابلو 4 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. در توسعه های پرداختی، ظرف نفرتاواخر امسال منتشر خواهد شد و انتظار می رود اطلاعات بیشتری در تابستان امسال منتشر شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید