Diablo 4 فصل 1 از اواسط تا اواخر جولای منتشر می شود، جزئیات Battle Pass


در جریان زنده اخیر، دیابلو 4 تیم توسعه درباره مواردی مانند فصل‌ها و پاس‌های نبرد بحث کردند. فصل 1 از اواسط تا اواخر جولای شروع می‌شود و ویژگی‌های گیم‌پلی بیشتری، خطوط جستجوی جدید (از جمله چهره‌های جدید و آشنا)، بهبود کیفیت زندگی و موارد دیگر را نشان می‌دهد.

همانطور که در یکی از پست های وبلاگ اخیر گفتیم، Seasons نه تنها “مفاهیم و ایده های تازه ای را به دنیای Sanctuary معرفی می کند”، بلکه “یک لحظه جشن است. از آن لذت ببرید.” از آنجایی که این فصل بعدی است، بازیکنان باید کامل کنند. کمپین برای مشارکت

در هر فصل، بازیکنان باید اهداف هر فصل را تکمیل کنند تا مواد کاردستی، لطف‌ها و جنبه‌های افسانه‌ای را به دست آورند. همچنین می‌توان با بالا بردن سطح Battle Pass و از ماموریت‌ها، رویدادها و کشتن دشمنان، امتیاز کسب کرد.

Battle Pass هر فصل شامل 90 ردیف پاداش است. 27 مرحله رایگان است و حاوی مواد آرایشی و خاکستر در حال دود شدن است تا در برکت فصل خرج شود. اینها برای به دست آوردن Gold، Orbols و XP پاداش هایی را ارائه می دهند و می توانند چندین نعمت را فعال کنند.

با این حال، این ها فقط در طول فصل در دسترس هستند و برای دریافت خاکستر دود باید شرایط خاصی را رعایت کنید. بنابراین انتظار نداشته باشید که اسکپ های ردیفی بخرید و مزیت گیم پلی به دست آورید. 63 لایه پریمیوم وجود دارد که برای دسترسی به آنها نیاز به خرید گذرنامه نبرد Premium دارید.

قیمت نبرد Premium 1000 پلاتین یا 9.99 دلار است، در حالی که Battle Pass دارای محتوای مشابه است اما شامل 20 Tier Skips و Creator’s Wings Emote به قیمت 2800 پلاتین یا 24.99 دلار است. ارز پلاتین در برخی از ردیف های پریمیوم گنجانده شده است، اما می توان آن را با پول واقعی نیز خریداری کرد. لوازم آرایشی در مغازه قیمت پلاتین است.

تمام لوازم آرایشی موجود در فروشگاه صرفاً زیبایی هستند و هیچ مزیت قدرتی ندارند. بازی پایه دارای «صدها ترانس ماگ، سلاح و زره، از جمله ده‌ها مجموعه زره، همه در دسترس بازیکنان در هنگام راه‌اندازی است.» حاوی تزئیناتی است که برای همه اعمال می‌شود.

لوازم آرایشی در مغازه به طور مرتب تعویض می‌شوند و همچنین یک عملکرد خرید متقابل وجود دارد که پلاتین و اقلام را بین سکوها حمل می‌کند. این فروشگاه به شما امکان می‌دهد تا پیش‌نمایش اقلام را مشاهده کنید و حتی برخی از لوازم آرایشی را بر اساس «سبک بازی و ترجیحات زیبایی‌شناختی» خود توصیه کنید.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. دسترسی زودهنگام از 2 ژوئن آغاز می شود، اما اسلم سرور برای 12 تا 14 می برنامه ریزی شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید