سازنده Diablo 4 می خواهد Party Finder، سیستم Reincarnation، بهبود یافته Escape Scrolls Into Game


به محض شروع اولین فصل کامل، دیابلو 4بلیزارد در مصاحبه‌ای برخی از ویژگی‌هایی را که می‌خواهند در آینده به بازی بیاورند، فاش کرد. در مصاحبه ای با IGN، جو پیپیولا، تهیه کننده، در مورد گسترش نقش آیتم های Scroll of Escape به عنوان راهی برای ارائه یک شبکه ایمنی برای بازیکنانی با اتصالات اینترنتی مبهم صحبت کرد.

Piepiora گفت که در فصل 3، بازیکنان می توانند از طومارهای فرار برای فرار سریع از سیاه چال ها و سایر موقعیت های خطرناک در صورت مواجهه با مشکلات اتصال استفاده کنند.

پیپیولا می‌گوید: «ما بازیکنانی را می‌بینیم که در موقعیت‌هایی مانند این قرار می‌گیرند، و ما در تلاشیم تا به محض اینکه آنها را پیدا کنیم، مشکلات اتصال را برطرف کنیم تا تجربه بهتری برای آن بازیکنان فراهم کنیم. “این یک راه حل اتمی واقعاً بزرگ است که ما به صورت آنلاین ارائه خواهیم کرد. کار زیادی می طلبد تا بتوانیم آن طور که می خواهیم عمل کند.

Piepiora همچنین در مورد معرفی ویژگی های دیگر صحبت می کند. دیابلو 4 به روز رسانی های بعدی شامل سیستم تناسخ از دیابلو 3و همچنین شامل یک ویژگی پارتی یاب است که ممکن است به بازیکنان کمک کند به راحتی شرکای چند نفره را برای محتوای دشوار پیدا کنند. برای زمینه، سیستم پخش مجدد به بازیکنان اجازه می‌دهد تا شخصیت‌های فصلی را وارد حالت‌های غیرفصلی بازی کنند و اساساً آنها را به شخصیت‌های دائمی تبدیل کند.

ما این فرصت‌ها را می‌بینیم تا وقتی بازیکنان شروع به بازی با ابزارهایی که ارائه می‌کنیم، متوجه شوند، «اوه، چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توان در اینجا بهبود داد.» و من فکر می‌کنم قطعاً فضایی برای فرصت‌های بیشتری برای دنبال کردن ما وجود دارد، چه شرکت کردن در یک گروه، پیوستن به نوع خاصی از محتوا، یا پیوستن به صف چیزی، این چیزی است که در حین صحبت کردن در مورد ابزارهای اجتماعی فعالانه صحبت می‌کنیم.» .

پیپیولا گفت: “ما در واقع مدتی است که در مورد سیستم پخش در تیم صحبت می کنیم.” “این کاری است که ما قطعاً می خواهیم در آینده انجام دهیم. ما هنوز برنامه ای برای آن نداریم، اما به طور فعال در حال بحث است. دیابلو 4 آینده. “

بلیزارد اخیراً فصل بدخیمی را آغاز کرده است. دیابلو 4و آخرین آپدیت بازی به قدری بحث برانگیز بوده که بازیکنان با کاهش قابل توجه امتیاز کاربران متاکریتیک بازی اعتراض کردند. این استودیو همچنین قصد دارد یک گفتگوی آتشین برای بحث در مورد آخرین به‌روزرسانی‌های بازی برگزار کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *