تهیه کننده «Diablo 4» می گوید Season of Blood «بازی بسیار سرگرم کننده تر است»


بلیزارد اینترتینمنت پس از عرضه موفقی که در پنج روز اول بیش از 666 میلیون دلار فروخت دیابلو 4 فصل اول با یک پچ بسیار نامطلوب شکست خورد. نرف‌های فراوان، XP برای تسطیح و منحصربه‌فرد بودن افزایش می‌یابد – چنین واکنش‌هایی امتیاز کاربران متاکریتیک بازی را تحت تأثیر قرار داده است.

بسیاری از تغییرات نامطلوب برعکس شده اند و تیم خود را برای یک فصل خونین در 17 اکتبر آماده می کند. بازیکنان نفرین می شوند تا از قدرت های جدید خون آشام استفاده کنند و تهدید خون آشام جدیدی را به Sanctuary بیاورند. GamesRadar با تیموتی اسمای سازنده اصلی بازی و آنتونیو واتسون، طراح بازی، در مورد واکنش صحبت کرد و به نظر می‌رسد که خوش‌بینی زیادی از طرف طرفداران وجود دارد.

“چیزهای زیادی وجود دارد که مورد استقبال بسیار مثبت طرفداران قرار گرفته است. بسیاری از صحبت هایی که من داشته ام این است که مردم در مورد محتوای فصل 2 هیجان زده هستند، اما جدای از آن، آنها در مورد تغییرات کیفیت زندگی هیجان زده هستند. واتسون گفت: “من فکر می کنم این انگیزه کافی برای مردم برای بازگشت و بازی است.”

اسمای گفت که فصل جدید به طور گسترده در داخل شرکت تبلیغ شده است. صادقانه بگویم: «کیفیت زندگی تغییر می‌کند – ما توانسته‌ایم آنها را به طور گسترده در داخل بازی کنیم. [Diablo 4] بازی کردن بسیار سرگرم کننده تر است. هر کدام پیشرفت‌های کوچکی دارند، اما در کل بازی بسیار بهتر است. ”

این بهبود کیفیت زندگی شامل حذف جواهرات از موجودی شما به جای جمع آوری مواد برای ساخت آنها در جواهرساز است. کسانی که مقدمه بازی پایه را کامل کرده‌اند، می‌توانند کمپین شخصیت‌های فصلی جدید را نادیده بگیرند، و پنج رئیس جدید Uber وجود دارند که برای افزایش شانس شما برای به دست آوردن افراد منحصربه‌فرد مبارزه می‌کنند. منتظر جزئیات بیشتر با انتشار فصل باشید. دیابلو 4 به زودی در Steam.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید