Diablo 4 Open Beta بزرگترین نسخه در تاریخ است


بتای باز Blizzard Entertainment با وجود مشکلات سرور و صف های عظیم دیابلو 4 این بزرگترین در تاریخ این سریال بود. با بیش از 61 میلیون ساعت بازی، 2.6 میلیون بازیکن به سطح 20 رسیدند و لوازم آرایشی Beta Wolf Pack بازی را به دست آوردند.

بیش از 29.5 میلیارد هیولا کشته شده اند و بازیکنان متحمل 46924644 مرگ شده اند. بیش از 1.7 میلیون نفر به دست The Butcher جان باختند، اما بیش از 576662 قصاب مردند و برخی از آنها به اندازه کافی قوی بودند که بتوانند بر روسای خود غلبه کنند. World Boss Ashaba 10,163,397 بازیکن را کشته است و 107,426 بار (شامل اکثر کشتن های انفرادی) کشته شده است.

بیشترین بازی در کلاس های Necromancer و Sorcerer بود. این نباید باعث شگفتی شود. اولی ساختاری داشت که چندین بار باعث انفجار اجساد با غبار خونی تقریباً بی پایان می شد، در حالی که دومی توانست یک رئیس جهان را با زره یخی مخفی کند.

دیابلو 4 6 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. در ماه آوریل در پخش زنده جدید به‌روزرسانی توسعه‌دهنده، جزئیات بیشتری درباره Progression و Endgame خواهیم داشت. مایکروسافت همچنین یک بسته بازی Xbox Series X را اعلام کرد که در همان روز راه اندازی می شود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید