Diablo 4_02

Diablo 4 دسترسی اولیه بتا را اکنون به صورت زنده باز کنید


نسخه بتا را از Blizzard Entertainment باز کنید دیابلو 4 برای کسانی که بازی را پیش‌سفارش کرده‌اند، زودتر زندگی کنید. تا 19 مارس، Prologue و Act 1 که در Fractured Peaks قرار دارند، در دسترس هستند. علاوه بر ماموریت‌های اصلی، کوئست‌های جانبی، رویدادهای جهانی و باس‌های جهان نیز در زمان‌های خاص ظاهر می‌شوند.

بازیکنان Early Access فقط می توانند در سه کلاس بازی کنند: Barbarian، Rogue، و Sorcerer. Druid و Necromancer هفته آینده به فهرست بتا خواهند پیوست. حداکثر سطح 25 است، اما پس از آن می توانید به کاوش ادامه دهید. کنسول‌ها از Couch Co-op با دو بازیکن پشتیبانی می‌کنند، حتی اگر تنها یکی از آنها دسترسی بتا داشته باشد.

به نسخه بتا بپیوندید و به نقاط عطف خاصی برسید تا جوایزی دریافت کنید که به بقیه بازی منتقل می شود. به عنوان یک شخصیت به کیووشاد برسید و عنوان First Casualty را کسب کنید. رسیدن به سطح 20 به شما عنوان Early Voyager و لوازم آرایشی از Beta Wolf Pack را می دهد.

دیابلو 4 در تاریخ 6 جولای برای PS4، Xbox One، Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. البته نسخه Ultimate در تاریخ 2 جولای دسترسی زودهنگام خواهد داشت.

نویسنده: Ravi Sinha