رویداد Diablo 4 – Midwinter Plague امروز آغاز می شود، جوایز و جزئیات Midwinter Plaza


اولین رویداد فصلی بلیزارد اینترتینمنت دیابلو 4طاعون نیمه زمستان در 12 دسامبر در ساعت 10 صبح به وقت PST آغاز می شود. تا 2 ژانویه 2024 در دسترس همه بازیکنان در World Tier 1 Season Realm است و بازیکنان را در Fractured Peaks با تهدیدهای جدیدی روبرو خواهد کرد. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

برای شروع رویداد، بازیکنان با گیلئون در کیووشاد صحبت می کنند. بازیکنان با میدان میانی زمستان آشنا هستند. این میدان از شما می‌خواهد که Blightfiends را برای قطعات Blighted شکست دهید، Husks Frigid Husks را برای میراث‌های گم‌شده نابود کرده و تزئین کنید، و در نهایت با ترسناک Red-Cloaked روبرو می‌شوید.

هنگامی که به اندازه کافی Fragments و Heirlooms به دست آوردید، می توانید آنها را با Evidence of Midwinter مبادله کنید و آنها را با پاداش تعویض کنید. اینها عبارتند از Gileon’s Brewing، جوایز باک برای کلاس های مختلف، جوایز کوه، زیور آلات سلاح، و جنبه افسانه ای تهاجمی Dawn Shards.

برای جزئیات بیشتر در مورد سایر تغییرات با ارائه به روز رسانی همراه باشید. دیابلو 4 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. ما در حال حاضر در بحبوحه یک رویداد محدود دیگر به نام “جیلز سلاخی” هستیم. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید