امتیازات کاربران Diablo 4 Metacritic پس از آخرین پچ کاهش می یابد


دیابلو 4 بازیکنان از آخرین پچ برای بازی های RPG اکشن راضی نیستند. این وصله چندین جنبه کلیدی بازی، از آماری مانند Critical Damage و Vulnerable Damage گرفته تا XP که از هیولاهای سطح بالاتر به دست می‌آید را به هم زد. از آنجایی که نظرات کاربران در Battle.net مهم نیست، طرفداران شروع به بررسی نمرات بمب گذاری کاربران در متاکریتیک کردند.

امتیاز بررسی کاربران در PS5 و PC به 2.5 و 2.8 کاهش یافته است، در حالی که نسخه Xbox Series X/S 4.2 باقی مانده است. حتی نسخه‌های Xbox One و PS4 ناامن هستند، با امتیازات بررسی کاربران 4.4 برای اولی و 4.0 برای دومی. ممکن است برخی ادعا کنند که برخی افراد ترول می کنند، اما شکایات زیادی در انجمن های رسمی وجود دارد. دیابلو 4 subreddit.

فصل بدخیمی در 20 ژوئیه در ساعت 10 صبح PDT آغاز می شود، اما تیم توسعه در 21 ژوئیه میزبان یک گفتگوی آتش نشانی برای بحث در مورد تغییرات خواهد بود. ما همچنین تأیید کردیم که الزامات سطح برای سطوح جهانی 3 و 4 حذف شده است، اما اشاره کردیم که کاهش غیرعادی نرخ افت خاکستر در Heltide به دلیل اشکالی است که در رفع فوری بعدی برطرف خواهد شد. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *