رویداد Diablo April Awakening از 6 فوریه آغاز می شود


دیابلو 4 Season of the Construct نسبت به آخرین پچ بهبودهایی داشته است، اما در حال حاضر، بلیزارد به توسعه محتوای جدید ادامه می دهد. رویداد فصلی بعدی با زمان محدود، بیداری ماه، از 6 فوریه در ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام تا 20 فوریه برگزار می شود. این بازی بازیکنانی را در حال کشف معبد ماه در جهان باز و استفاده از آن برای به دست آوردن علاقه‌مندان مختلف نشان می‌دهد.

وقتی بازی Lunar Awakening منتشر شد، بازیکنان باید به Ked Bardu بروند و Ying-Yue را در بازار شبانه قمری ملاقات کنند. فعال کردن معبد ماه به شما شهرت اجداد و جوایز مختلفی می دهد. برخی از Sigils Nightmare Dungeon همچنین ممکن است دارای یک چسب Ancestral Favor برای ایجاد زیارتگاه در آن سیاهچال و در عین حال ارائه 10 درصد جایزه Glyph XP باشند.

شکست هر 10 سطح شهرت، قفل 6 لوازم آرایشی قمری را باز می کند. با این حال، می توانید لباس های ممتاز را نیز با پول واقعی از فروشگاه خریداری کنید. حداقل این رویداد برای ارتقاء سطح شخصیت شما به لطف پاداش های XP توسط حرم ها خوب به نظر می رسد. در هفته های آینده برای جزئیات بیشتر درباره Season of the Construct، به خصوص قسمت آینده The Gauntlet، منتظر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید