پخش زنده Diablo 4 در 10 مه منتشر می شود، با تمرکز بر فصل ها و دکوراسیون


تیم توسعه Blizzard Entertainment دیابلو 4 چند هفته آینده شلوغ خواهد بود. نه تنها اکشن-RPG مورد انتظار در یک ماه آینده راه اندازی می شود، بلکه یک سرور اسلم نیز برای 12 تا 14 می برنامه ریزی شده است. چیزهای زیادی وجود دارد که طرفداران هنوز نمی دانند، به خصوص وقتی صحبت از فصل پس از عرضه به میان می آید.

بنابراین، در 10 می در ساعت 11 صبح به وقت محلی، به‌روزرسانی جدید توسعه‌دهنده را به صورت زنده پخش می‌کنیم. فرانچایز جنرال موتورز راد فرگوسن در مورد فصل‌ها، لوازم آرایشی و بهداشتی و نحوه عملکرد Battle Pass با جوزف پیپیولا، مدیر مدیریت محصول و کیگان کلارک، مدیر مدیریت محصول بحث می‌کند.

بلیزارد ادعا می‌کند که نمی‌توانید برای قدرت با Battle Pass هزینه کنید، اما برخی از آنها شک داشتند. همچنین حدود 80 ساعت طول می کشد تا پاس نبرد انجام شود، اما به غیر از برخی لوازم آرایشی، پاداش ناشناخته باقی می ماند. توجه می کنیم که انجام آن +150 ساعت طول می کشد (طبق تجربه بازیکنان متوسط).

لطفا برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. دارندگان نسخه Deluxe و Ultimate Edition در 2 ژوئن به زودی دسترسی خواهند داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید