تریلر راه اندازی لایو اکشن «Diablo 4» به شدت خرید بازی را تشویق می کند


دیابلو 4 پیش از انتشار در ماه آینده، یک تریلر داستانی و معرفی گیم پلی بازی دریافت کرده است. با این وجود، بلیزارد انترتینمنت با انتشار تریلر لایو اکشن قصد دارد یک ضربه سه گانه داشته باشد. زیر را بررسی کنید.

در تریلر پرتاب، کلاس های بزرگی مانند Barbarian، Rogue، Druid، Sorcerer و Necromancer با نیروهای لیلیت مبارزه می کنند. با این حال، تمرکز اصلی بر روی افراد واقعی است و از شما التماس می‌کنیم که آنها را نجات دهید. کودکی که در میان آوارهای در حال سوختن ایستاده است با صراحت می پرسد: “می توانید به ما کمک کنید؟” مردی که اسبش را گم کرده می گوید: لطفا. ”

زنی در حالی که شهرش توسط شیاطین تسخیر می شود، خفه می شود و التماس می کنند که این وحشت پایان یابد. لیلیت در انتهای دم پشت کودک بسته شده است که به شما می گوید عجله کنید. اگر این آشکارترین و احساسی ترین راه برای فروش یک RPG اکشن 70 دلاری خدمات زنده با ریزتراکنش ها و پاس نبرد نیست، پس من نمی دانم چیست.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. دارندگان نسخه Deluxe و Ultimate می توانند در تاریخ 2 ژوئن به دسترسی زودهنگام دسترسی داشته باشند، در حالی که پیش بارگذاری در 30 می برای همه به صورت زنده ارائه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید