Diablo 4 بر روی Steam منتشر شد


دیابلو 4 در حال حاضر در Steam منتشر شده است و به عنوان بخشی از انتشار آن بر روی پلتفرم Valve، این بازی در حال حاضر با 25 درصد تخفیف تا 24 اکتبر در دسترس است. دیابلو 4 اوایل این ماه اعلام شد.

در راستای انتشار استیم بازی، دیابلو 4 فصل دوم با عنوان “فصل خون” نیز آغاز شده است. این فصل با هزاران محتوای جدید، از جمله قدرت های جدید مبتنی بر خون آشام ها، دشمنان جدید، فعالیت ها و آیتم های منحصر به فرد برای شکار همراه است.

بازیکن با شکارچی خون آشام اریس متحد می شود تا سعی کند لرد خون آشام را متوقف کند. بازیکنان می توانند برای به دست آوردن قدرت جادوی خون پیمان ببندند.

پنج باس جدید برای بازیکنان آخر بازی اضافه شده است که هر کدام آیتم های منحصر به فرد و آیتم های Uber Unique خود را دارند. به روز رسانی فصلی همچنین بهبود کیفیت زندگی را به همراه دارد، از جمله بهبود ذخیره سازی جواهرات و انتقال جوایز شهرت بین شخصیت ها.

بلیزارد قبلا اعلام کرده بود: دیابلو 4 بازی Steam Deck به طور کامل تأیید خواهد شد. شایان ذکر است که کسانی که قبلاً این بازی را در پلتفرم بلیزارد Battle.net دارند، می‌توانند از برخی راه‌حل‌ها برای اجرای بازی در دک Steam خود بدون نیاز به خرید مجدد بازی استفاده کنند.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید