رئیس بلیزارد می گوید دیابلو 4 در Game Pass ظاهر نمی شود


مایکروسافت در حال حاضر به دنبال تاییدیه برای خرید 69 میلیارد دلاری Activision Blizzard است که به ناچار همه بازی‌های این شرکت را به کتابخانه در حال رشد Game Pass خود اضافه می‌کند. با این حال، اگر منتظر برخی از بزرگترین بازی های Activision Blizzard هستید، به طور خاص: دیابلو 4 – ما قصد داریم قبل از آن یک سرویس اشتراک راه اندازی کنیم، اما خبر بدی داریم.

افشای اخیر نشان داد که بازی اکشن-RPG Blizzard Entertainment به لطف یک تصویر بنری لو رفته در برنامه پرداخت برزیلی PICPAY، به زودی به Game Pass منتقل خواهد شد. در حالی که منبع به اندازه کافی نازک است، پس از انتشار تصویر در فضای مجازی، حدس و گمان ها افزایش یافته است. با این حال، بلیزارد اکنون این شایعات را رد کرده است.

Mike Ybarra از Blizzard Entertainment اخیراً به توییتر پاسخ داده و فاش شده را تأیید کرده است:دیابلو 4در واقع، به جای رفتن به Game Pass، به سادگی نوشت “این اتفاق نمی افتد”.

این اولین باری نیست که بلیزارد با تکذیب برنامه‌های خود برای راه‌اندازی Game Pass، موضعی صریح اتخاذ می‌کند، زیرا اوایل امسال کاری مشابه را قبل از عرضه بازی انجام داده بود.

دیابلو 4موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC. فصل اول محتوای پس از انتشار، “فصل بدخیم”، در 20 جولای منتشر خواهد شد. بلیزارد همچنین در حال حاضر روی دو توسعه بزرگ کار می کند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *