Diablo 4 قبل از عرضه ژوئن طلایی می شود


زنگ میزنم دیابلو 4 یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال، یک دست کم گرفتن بزرگ است. به عنوان اولین نسخه اصلی جدید در بیش از یک دهه، هیجان پیرامون راه اندازی یک RPG اکشن بالا بود و مسیر تا این نقطه مطمئناً طولانی و پر فراز و نشیب بوده است. قبل از اینکه به فروش برسد، دیابلو 4 ما اخیراً به یک نقطه عطف بزرگ در پشت صحنه دست یافتیم.

بلیزارد اینترتینمنت در توییتر تایید کرد: دیابلو 4 من طلا گرفتم توسعه دهندگان کار اصلی عنوان را به پایان رسانده اند و استاد آماده است. گفتنی است، تمام کارها صیقل داده شده اند و آنچه از این نقطه به بعد به دست می آوریم به صورت پچ های قبل از راه اندازی یا روز اول است.

البته راه اندازی تازه آغاز راه است. دیابلو 4. بلیزارد می‌گوید اکشن-RPG محتوای داستانی «گوشت‌آلود» را در به‌روزرسانی‌های پس از راه‌اندازی هر سه ماه یک بار دریافت می‌کند، اما بازیکنان در یک پاس جنگی قرار می‌گیرند که تکمیل آن حدود 80 ساعت طول می‌کشد. از سوی دیگر، همچنین تایید شده است که بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که اگر قبلاً یک بار کمپین را به پایان رسانده باشند، از کمپین هایی با شخصیت های جدید صرف نظر کنند.

دیابلو 4 پس از لذت بردن از یک بتا بسیار موفق اخیر، بلیزارد بهینه‌سازی‌ها و بهبودهای مختلفی را در بازی انجام داده است، از جمله طرح‌بندی سیاه‌چال، تعادل کلاس و رابط کاربری. این بازی در پخش زنده به‌روزرسانی برنامه‌نویس به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC در دسترس است. در Xbox Series X با سرعت 4K/60 FPS و در Xbox Series S با نرخ 1080p/60 FPS اجرا می‌شود. برای تاریخ انتشار جهانی اینجا را ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *