«Diablo 4» جنرال موتورز قبل از عرضه غافلگیرکننده را متعجب کرد


هیاهوی زیادی در اطراف Blizzard Entertainment در جریان است دیابلو 4آیا این به دلیل رتبه های بالا است یا به این دلیل که از سال 2012 دنباله ای مناسب وجود نداشته است؟ Preload اکنون در همه پلتفرم ها در دسترس است و دسترسی زودهنگام اواخر این هفته برای دارندگان Ultimate و Deluxe Edition آغاز خواهد شد. با این حال، یک چیز شگفت‌انگیز دیگر وجود دارد. دیابلو راد فرگوسن جنرال موتورز

او در یک توییت جدید (که انگار فرگوسن قصد دارد آن را در اسلک پست کند)، با خجالت از دانیلا رودریگز پرسید. دیابلو مدیر بازاریابی جهانی، “هنوز با من شوخی می کنیدیابلو IV فردا شب چطور؟ من نمی خواهم با صحبت کردن خیلی زود آن را خراب کنم زیرا فکر می کنم مردم واقعاً شگفت زده خواهند شد. فقط دارم چک میکنم…”

چند احتمال وجود دارد. تریلر فصل 1 که قرار است در اواسط تا اواخر جولای منتشر شود، ممکن است منتشر شود. ممکن است یک تریلر فیلم جدید نیز منتشر شود، اما اینکه آیا این تریلر اعلان باورنکردنی به نظر می رسد یا نه، باید دید. دیابلو، بزرگترین شرور سریال، ممکن است تایید شود. از طرف دیگر، دسترسی زودهنگام به جلو حرکت می کند و به جای دوم ژوئن از اول ژوئن شروع می شود.

در نهایت، زمان آن را حل خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید. دارندگان نسخه استاندارد می توانند بازی کنند دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. اگر سرور اسلم را امتحان کرده اید، این همان ساخت با برخی تغییرات تعادل و رفع اشکال است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید