تریلر معرفی بازی Diablo 4 شامل کشتار هیولاهای گسترده است


overwatch 2 حالت قهرمان لغو شد، اما حداقل وجود دارد دیابلو 4 برای عمل جذاب PvE آن. سرور اسلم آن اخیراً به پایان رسیده است و تیم توسعه در حال آماده شدن برای راه اندازی جهانی است. آخرین تریلر بازی را ببینید. ما می بینیم که هر طبقه انبوهی از هیولاهای شیطانی را به روش های خشونت آمیز فزاینده ای از بین می برد.

مرحله داستان 50 سال بعد است درو کردن ارواحو یکی از سازندگان آن، لیلیث، بازگشته است. به عنوان یک سرگردان، با شخصیت های قدیمی و جدید آشنا می شوید و درگیر تلاش برای شکست دادن لیلیت می شوید. پنج کلاس برای انتخاب وجود دارد: Necromancer، Sorcerer، Barbarian، Rogue، و Druid که هر کدام دارای مسیرها، توانایی ها و غارت متفاوت هستند.

حتی پس از اتمام داستان، چیزهای زیادی وجود دارد که بازیکنان را در پایان بازی مشغول نگه دارد، مانند سطوح بالاتر جهان، تابلوهای پاراگون، رئیس‌های جهان، سیاه چال‌های کابوس و جزر و مد جهنمی. فصل 1 نیز در اواسط تا اواخر ژوئیه می‌آید و کوئستلاین‌های جدید، Legendaries و Battle Pass با لوازم آرایشی را اضافه می‌کند.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC در دسترس است. در 2 ژوئن برای دارندگان نسخه Deluxe و Ultimate Edition پخش می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید