ویدیوی پایان بازی Diablo 4 Peak Dungeon، Paragon Boards و موارد دیگر را توضیح می دهد


بلیزارد اینترتینمنت جزئیات زیر را وعده داده است: دیابلو 4 Progression و Endgame در پخش زنده به‌روزرسانی جدید توسعه‌دهنده این ماه. با این حال، به نظر می رسد که این اطلاعات زودتر از حد انتظار در ویدیوی جدید منتشر شده است. تیم‌ها تمام فعالیت‌های آخر بازی را بررسی می‌کنند، که از Capstone Dungeons شروع می‌شود.

همانطور که از نام آن پیداست، اولین منفعل Capstone شخصیت شما را باز می کند. همچنین به سطح جهانی بعدی می‌رسد و دسترسی به چالش‌های سخت‌تر و غارت قوی‌تر را ارائه می‌دهد. سیستم Paragon با یک تابلوی Paragon بازگشته است که در آن از امتیازات خود برای ترسیم مسیر خود به سمت پاداش ها استفاده می کنید. شما همچنین می‌توانید برای آمارهای خاص، سنگ‌های حرکتی و گلیف تخته را بچرخانید.

Codex of Power جنبه های شما را ردیابی می کند. اینها ابزارهایی هستند که می توان از سیاهچال ها برای ارتقا Rare به Legendary و اعطای اصلاح کننده های منحصر به فرد به دست آورد. همانطور که در بالا ذکر شد، سیاه چال های کابوس می توانند از سیگل ها برای تغییر سیاه چال های معمولی برای افزایش سختی استفاده کنند. یکی از این پسوند ها Hellgate است که در آن دشمنان مناطق دیگر از پورتال ها بیرون می آیند. +120 هر سیاهچال را می توان با سیگل به سیاهچال کابوس تبدیل کرد.

منطقه Helltide در Overworld دارای هیولاهای سخت تری است که به خرده ها پاداش می دهند تا از حافظه پنهان بخرند. شهاب ها نیز از آسمان در حال سقوط هستند و فضایی آشفته ایجاد می کنند. همچنین درختی زمزمه می کند که فضل می دهد. این ها را کامل کنید، آیتم ها را جمع آوری کنید و آنها را به درخت ببرید تا پاداش خود را انتخاب کنید.

در نهایت، Fields of Hatred دارای PvP است، جایی که بازیکنان باید برای به دست آوردن اقلام آرایشی و غارت، قطعات را جمع آوری و پاک کنند. بازیکنان دیگر سعی می کنند شما را متوقف کنند و شما خرده ها را از دست خواهید داد. اگر این کافی نبود، یک رئیس جهانی دیگر در پایان مسخره می شود.

دیابلو 4 6 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. برای تاریخ انتشار در سراسر جهان اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید