توسعه دهندگان Diablo 4 ممکن است در حال انتشار یک نسخه بتا قریب الوقوع باشند


دیابلو 4نسخه بتای اخیر بزرگ‌ترین نسخه‌ای بود که فرنچایز طولانی‌مدت از آن لذت برده است، با میلیون‌ها نفر همراه شدند تا طعم بازی مورد انتظار اکشن-RPG را قبل از انتشار آن در ژوئن بچشند. البته هنوز زمان زیادی تا انتشار بازی نهایی باقی مانده است، بنابراین بسیاری از کسانی هستند که ناامید هستند تا به قسمت دیگری از بازی قبل از عرضه بازگردند.

درست است، به نظر می رسد Blizzard Entertainment در حال ارائه یک اشاره دیگر استدیابلو 4بتادر توییت اخیر، این مقام رسمی در پاسخ به هوادارانی که خواستار زمان بیشتری برای بازی هستنددیابلو پیج گفت: “می توان ترتیب داد…”

جالب اینجاست که بسیاری از نمایندگان بلیزارد به این توئیت با تمسخرهای گستاخانه پاسخ دادند.دیابلو مدیر توسعه جامعه جهانی آدام فلچر، دیابلو 4 تهيه كننده انگشتر شیرین خاکسترو رئیس شرکت بلیزارد اینترتینمنت مایک ایبارا.

جالبه جدید دیابلو 4پخش زنده Developer Update برای اواخر امروز تنظیم شده است و ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید و جزئیاتی را در مورد محتوای پایانی بازی، مکانیک های پیشرفت، آموخته های بلیزارد از نسخه بتا و موارد دیگر فاش می کند.دیابلوجنرال موتورز راد فرگوسن اشاره کرد که آنها همچنین یک “اعلان محرمانه” منتشر خواهند کرد که به احتمال زیاد به نسخه بتا دیگری اشاره دارد. در هر صورت، به زودی متوجه خواهیم شد.

دیابلو 4به تازگی طلایی شد و قرار است در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *