جریان به روز رسانی توسعه دهندگان Diablo 4 در تاریخ 4 اکتبر وارد فصل خون می شود


Blizzard Entertainment موارد زیر را اعلام کرد: دیابلو 4 پخش زنده به‌روزرسانی توسعه‌دهنده در 4 اکتبر ساعت 11 صبح به وقت محلی برگزار می‌شود. تمرکز بر روی فصل 2 بازی اکشن RPG Marauder، Season of Blood است.

آدام فلچر، معاون مدیر انجمن و اعضای تیم توسعه نیز اطلاعات بیشتری در مورد تهدید خون آشام هایی که بازیکنان با آن مواجه خواهند شد، ارائه خواهند داد. The Power of Seasons بر مهار خون دشمنان شما تمرکز دارد و شما یاد خواهید گرفت که چگونه کار می کند. تمرکز اصلی دیگر، به‌روزرسانی‌های آینده کیفیت زندگی است، از فضاها و ویژگی‌های مخفی‌تر تا بهبود در سیاه‌چال‌ها و پایه‌ها.

جالب اینجاست که این اولین بار از پخش زنده توسعه دهنده است. جریان Campfire Chat ما در 10 اکتبر تغییرات تعادل کلاس و «بازسازی» سیستم‌های درون بازی را به تفصیل شرح خواهد داد. تاریخ عرضه برای کیسه مورد انتظار، که به شما امکان می دهد جواهرات را جدا از فضای موجودی خود ذخیره کنید، احتمالاً نیز مشخص خواهد شد.

دیابلو 4: Season of Blood در 17 اکتبر اکران می شود. هفته آینده جزئیات بیشتری ارائه خواهیم کرد، پس لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید