توسعه دهندگان Diablo 4 در حال پیگیری بازخورد برای Season of Constructs هستند


در حال حاضر فصل ساخت و ساز در حال انجام است دیابلو 4، همراه با اولین رفع فوری که با یک مسدود کننده پیشرفت آزاردهنده سروکار دارد. با این حال، برخی از بازیکنان به طور کلی از فصل راضی نیستند، از جمله کمبود محتوای جدید زیاد، Vault و تله‌های آن، و ساخت و ساز ضعیف Seneschal.

آدام فلچر، مدیر توسعه جامعه جهانی دیابلو، تیم در بیانیه‌ای گفت: «ما بازخورد بازیکنان را از آغاز S3 دنبال می‌کنیم. این شرکت قصد دارد “بازخورد داخلی را مورد بحث قرار دهد” و “بعد از بررسی بیشتر، به روز رسانی را در تاریخ بعدی ارائه خواهد کرد.” با تشکر از همه کسانی که یادداشت ها و نظرات خود را ارائه کردند. ”

او همچنین اعتراف کرد که گلایه‌هایی داشت، از جمله اینکه Vaults پاداش نمی‌دهد، Arcane Tremors احساس نمی‌کند، و فصل 3 یک قدم عقب‌تر از نسخه قبلی خود است. “ما در حال بررسی بسیاری از این موارد هستیم و امروز این را به تیم خود منتقل می کنیم.” وقتی یکی از کاربران گفت که پازل یا تله نمی خواهند، اما مبارزات، مهارت ها و باس فایت های خوب می خواهند، آقای فلچر پاسخ داد. : مطمئن شوید که تیم شما آگاه است. ”

باید منتظر بروزرسانی های بیشتر از سوی توسعه دهندگان باشیم. در همین حال، Season of the Construct همچنین Gauntlet را اضافه می کند، یک سیاهچال چالش هفتگی با تابلوهای امتیازات. تاریخ انتشار هنوز مشخص نشده است، پس لطفاً منتظر انتشار آن باشید.





نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید