Diablo 4 ممکن است در ژوئن 2023 راه اندازی شود، Impressions در 7 دسامبر فاش می شود – شایعات


بلیزارد سرگرمی است دیابلو 4 در اوایل سال 2023 نسخه بتای باز را دریافت خواهد کرد. شایعات حاکی از آن است که می تواند در فوریه 2023 پخش شود.

Insider-Gaming از آن زمان به بعد همین موضوع را دنبال کرده است و تام هندرسون گزارش می دهد که بیش از 100 روزنامه نگار شاهد ارائه پشت صحنه عنوان بودند. آن‌ها دست اول آن را تجربه خواهند کرد، و طبق گزارش‌ها، برداشت‌ها در 7 دسامبر پخش خواهند شد. دیابلو راد فرگوسن در مراسم The Game Awards 2022 در 8 دسامبر اعلامیه های دیگری را اعلام خواهد کرد.

اعتقاد بر این است که تاریخ انتشار در نمایشگاه اعلام می شود، نیک بیکر از XboxEra و Jez Corden از Windows Central پنجره آوریل 2023 را گزارش کردند. با توجه به Corden در توییتر، اعلامیه در The Game Awards گفته می‌شود که در مورد یک نسخه بتا باز برای پیش‌سفارش‌ها و دسترسی زودهنگام به نسخه Collector’s Edition است که با نوعی شمع همراه است.

اما این همه ماجرا نیست. کوردن گزارش داد که تاریخ عرضه ممکن است به ژوئن 2023 منتقل شده باشد، اما در حال حاضر “100٪ قطعی” نیست. “من دو پاسخ متناقض می‌شنوم. ممکن است مستندات 23 آوریل قدیمی باشد.” در هر صورت، هندرسون همچنین یک API پشتیبان فروشگاه PlayStation را گزارش کرد که به نسخه بتای باز بازی اشاره می‌کند. بنابراین با The Game Awards بیشتر آشنا شدیم.

دیابلو 4 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. در صورت صحت گزارش ها، در چند روز آینده بیشتر به شما اطلاع خواهیم داد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید