Diablo 4 Campfire Chat در 29 فوریه معرفی شد


بلیزارد اینترتینمنت استریم بعدی Campfire Chat را اعلام کرده است. دیابلو 4 در 29 فوریه ساعت 11 صبح به وقت محلی پخش خواهد شد. این اولین نگاهی به Trials و Gauntlets است که پس از شروع Season of the Construct به تاخیر افتاده است.

آدام فلچر، معاون مدیر انجمن، جوزف پیپیولا، مدیر بازی، و آدام جکسون، طراح کلاس زنده، ویژگی‌های جدیدی را همراه با تابلوهای امتیازات و تغییرات تعادلی آتی معرفی خواهند کرد. همچنین پیش بینی هایی وجود دارد مبنی بر بازگشت یک «نیروی تشنه به خون». این می‌تواند به معنای مجموعه‌ای از حلقه‌ها باشد (شبیه به حلقه‌هایی که پس از فصل بدخیمی منتشر شد) که توانایی‌های Season of Blood را می‌دهد.

جالب اینجاست که یک رویداد ویژه نیز وجود خواهد داشت که اعضای تیم سازنده The Gauntlet را بازی خواهند کرد. این استریم با بخش پرسش و پاسخ به پایان خواهد رسید و مانند همیشه، ما از بازیکنان خود سؤال خواهیم کرد. جزئیات بیشتری را در این هفته ارائه خواهیم کرد، پس لطفا با ما همراه باشید.

دیابلو 4 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. در تاریخ 28 مارس به Game Pass برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود و برای مشترکین Xbox Game Pass Core در دسترس نخواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید