گزینه‌های دسترس‌پذیری Diablo 4 شامل نقشه‌برداری مجدد دکمه، تغییر اندازه فونت و مکان‌نما و موارد دیگر است


ادامه رگبار دیابلو 4 قبل از راه‌اندازی، بلیزارد اینترتینمنت گزینه‌های دسترسی را برای RPG اکشن آینده‌اش فاش کرد. نقشه‌برداری مجدد دکمه‌ها هم برای کنترل‌کننده‌ها و هم برای موش‌ها در دسترس است و به شما این امکان را می‌دهد که به جای نگه‌داشتن یک دکمه، بین مهارت‌ها جابجا شوید.

همچنین می‌توانید چوب‌های چپ و راست را تعویض کنید، ماندگاری قفل هدف را فعال کنید تا حملات خود را روی دشمنان متمرکز نگه دارید، و زیرنویس‌های سینمایی (با گزینه‌هایی برای تغییر مقیاس‌بندی، رنگ فونت، تیرگی پس‌زمینه و غیره) نیز می‌توانند فعال شوند. همچنین گزینه هایی برای تبدیل گفتار به متن، رونویسی کلمات از طریق میکروفون برای چت، تغییر فونت و اندازه مکان نما و تغییر نشانه های صوتی در بازی وجود دارد.

برای کسانی از شما که فقط می‌خواهید هنگام افتادن یک آیتم Legendary نشانه‌ها را بشنوید، می‌توانید این کار را انجام دهید. یک صفحه‌خوان نیز در دسترس است (با گزینه‌های رنگی مختلف) که متن منو و فروشگاه را با صدای بلند می‌خواند و پخش‌کننده‌ها، NPCها، اشیا و موارد دیگر را برجسته می‌کند. بر اساس بازخورد، بلیزارد قصد دارد گزینه های بیشتری را در آینده اضافه کند.

دیابلو 4 در تاریخ 6 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. در 2 ژوئن برای دارندگان نسخه Deluxe و Ultimate Edition پخش می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید