Devolver Digital

ویژه تعطیلات دسترسی عمومی Devolver برای 22 دسامبر برنامه ریزی شده است


درست زمانی که جهان فکر کرد از Devolver Digital و “Direct” آن در امان است، ناشر بازگشت Devolver Public Access Holiday Special را اعلام کرد. Lamb Cult، Stickman، Terra Nil، Anger Foot، چه زمانی داستان اسکیت.

فرقه بره این بازی در ماه آگوست برای ایکس باکس، پلی استیشن، نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی منتشر شد و در یک هفته یک میلیون نسخه فروخت. یک رویداد جشنواره Blood Moon با زمان محدود برای هالووین برگزار شد، اما Massive Monster می‌تواند محتوای جدید قابل توجهی داشته باشد. ترا نیل یک شهرساز از Free Lives of. داداش زور بر اعتبار و احیای محیط زیست تمرکز می کند. قرار است در سه ماهه اول 2023 برای رایانه های شخصی منتشر شود و ممکن است تاریخ انتشار آن در Holiday Special دریافت شود.

Sam Ends هم همینطور داستان اسکیت، یک شبیه سازی سورئال اسکیت که سال آینده برای رایانه شخصی عرضه می شود. این فیلم بر روی دیو ساخته شده از “شیشه و درد” تمرکز می کند که با لغزیدن و بلعیدن ماه به دنبال آزادی است. 70 ترفند برای انجام و روح هایی که در طول سفر خود به کمک شما نیاز دارند وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان، پنج شنبه با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha