Devolver Direct برای 8 ژوئن تنظیم شده است


Devolver Digital اخیرا تایید کرد که نمایشگاه سالانه Devolver Direct را در ماه ژوئن برگزار خواهد کرد و اوایل این هفته گفت که جزئیات این رویداد به زودی اعلام خواهد شد. جزئیات در مورد آن را می توان در اینجا یافت.

Devolver Direct برای 8 ژوئن در ساعت 3 بعد از ظهر PT برنامه ریزی شده است، که اندکی پس از پایان بازی Summer Game Fest Live در اوایل روز آغاز می شود. ویترین امسال “Devolver Direct: The Return of Volvy” نامگذاری شده است.

Volvy چیست؟خب، واقعاً چیزی نیست، اما به سبک کلاسیک Devolver، ناشر با اختراع یک شخصیت طلسم بازی خیالی با اهمیت فرهنگی بسیار در کانون توجه قرار گرفته است. این قطعه محوری دایرکت امسال خواهد بود، جایی که می توانید انتظار دیدن جوک های سرگرم کننده و عجیب و غریب و ترانه های عجیب و غریب را داشته باشید. تریلر اعلان نمایشگاه را در زیر ببینید.

Devolver Digital تعدادی بازی در دست توسعه دارد که در طول ارائه نمایش داده خواهند شد. The Plucky Squire, The Talos Principal 2, Neva, Wizard with a Gun, Skate Story, بیشتر. در همان زمان، ممکن است اطلاعیه های جدیدی در مورد عناوین آینده وجود داشته باشد. منتظر بروزرسانی های بیشتر در چند روز آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید