فروش تجمعی «Devil May Cry 5» بیش از 8 میلیون نسخه است


Capcom در صفحه عنوان Platinum خود آخرین آمار فروش چند بازی را اعلام کرده است. بازی Resident Evil و شکارچی هیولا واضح است که همچنان شتاب فروش چشمگیر خود را حفظ می کند، اما سایر بازی های کپکام نیز پاهای بلند چشمگیری را در این زمینه نشان داده اند.

مثلا، شیطان ممکن است گریه کند 5 در حال حاضر بیش از 8 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است. به طور دقیق تر، تا 31 مارس، این عنوان اکشن 8.1 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. 300000 دستگاه دیگر نیز در سه ماهه ژانویه تا مارس فروخته شد و فروش آن هنوز هم پنج سال پس از انتشار آن قوی است. همچنین، مثل همیشه، پرفروش‌ترین بازی این سری است. از سوی دیگر، شیطان ممکن است گریه کند این فرنچایز تا به امروز در مجموع بیش از 31 میلیون دستگاه فروخته است.

در بررسی ما: شیطان ممکن است گریه کند 5 در سال 2019 ما به آن نمره 9/10 دادیم و گفتیم: «در حالی که ممکن است اشکالات جزئی وجود داشته باشد، شیطان ممکن است گریه کند 5 مثل یک غذای خوب است. ارزش چشیدن را دارد و اگر این کار را بکنید، احتمالاً دوست دارید دوباره آن را تجربه کنید. این واقعیت که شما می توانید تمام مطالب را بارها و بارها تماشا کنید فقط یک امتیاز است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

شیطان ممکن است گریه کند 5 برای PS5، Xbox Series X، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید