عنوان PS5 بازی Deviation بیش از 50 میلیون دلار بودجه دارد – شایعات


استودیوی جدید توسط Deviation Games در سال 2021 تاسیس شدندای وظیفهکهنه سربازان نام خود را برای جهانیان فاش کردند و تأیید کردند که در حال کار بر روی یک IP جدید AAA برای PS5 با همکاری پلی استیشن هستند که تولید کامل آن در سال 2022 آغاز خواهد شد. از آن زمان تاکنون، جزئیات کمی در مورد پروژه یا تولید آن وجود داشته است، اما با این وجود اخیراً اطلاعات جالبی فاش شده است.

همانطور که توسط @bogorad222 توییتر مشاهده شد، پروفایل لینکدین شان ادواردز که از سال 2019 تا 2021 به عنوان مدیر اجرایی بازی‌های انحرافی فعالیت می‌کرد، اعلام کرد که عنوان PS5 این استودیو بیش از 50 میلیون دلار بودجه داشت. البته، این در مقایسه با پول گزافی که این روزها برای توسعه AAA صرف می‌شود، بسیار کم به نظر می‌رسد، اما همچنان رقم قابل توجهی است.

جالب اینجاست که bogorad222 همچنین ادعا کرد که پروژه کاملاً لغو شده است، به طوری که یکی از کارکنان ناشناس Deviation به اشتباه در یک توییت بعدی گفت که سونی “احتمالا” پروژه را به دلیل “کاهش هزینه” لغو کرده است. گفته می شود که فاش شده است. بهتر است تا زمانی که جزئیات رسمی فاش نشود، آن را با کمی نمک مصرف کنید، اما شایان ذکر است که Deviation Games اخیراً کار خود را کنار گذاشته است.

Deviation Games، همراه با استودیو هایی مانند Haven Studios و Firewalk، یکی از چندین استودیو مستقل AAA هستند که در سال های اخیر با سونی در یک عنوان سرویس زنده انحصاری PS5 شریک شده اند. با این حال، برخلاف Deviation، دو مورد آخر هر دو توسط سونی خریداری شده‌اند.

ژانویه گذشته، شرکت Deviation Games افتتاح دومین استودیو در کانادا را تایید کرد. اواخر سال جاری، اعلام شد که یکی از بنیانگذاران جیسون بلوندل، که بر پروژه اولیه توسعه دهنده نیز نظارت داشت، شرکت را ترک کرده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید