توسعه Cyberpunk 2077 به پایان رسیده است، The Witcher 4 بیش از 400 شرکت کننده دارد


CD Projekt RED در اوایل سال جاری اعلام کرد که بیشتر پشتیبانی پس از عرضه آن بوده است سایبرپانک 2077 توسعه به پایان رسیده است و انتظار می رفت که هر گونه به روز رسانی بیشتر برای بازی جزئی باشد. با این حال، اکنون به نظر می رسد که سازنده بازی را به طور کامل رها کرده است.

به عنوان بخشی از گزارش مالی سه ماهه اخیر خود، CD Project نموداری را منتشر کرد که نشان می دهد چند نفر در حال حاضر روی پروژه های متعدد خود در حال توسعه کار می کنند. با توجه به نمودار، از 30 آوریل، صفر نفر در پروژه سی دی کار می کنند. سایبرپانک 2077تا 29 فوریه، 17 نفر هنوز روی بازی کار می کردند که نسبت به این تعداد کاهش یافته است.

از سوی دیگر، پروژه orion،این هست سایبرپانک 2077 تعداد کارکنان توسعه دنباله، Final Fantasy XV، اندکی از 47 نفر تا 29 فوریه به 56 نفر تا 30 آوریل افزایش یافته است. این بازی که تایید شد در اکتبر سال گذشته در مرحله طراحی مفهومی قرار دارد، عمدتا توسط بخش تازه تاسیس CD Projekt RED در آمریکای شمالی در حال توسعه است.

در همین حال، پروژه قطبی، خط اصلی زیر است جادوگر این بازی تا به امروز بزرگترین پروژه CD Projekt است که 407 نفر تا 30 آوریل روی آن کار می کنند (از 403 نفر تا 29 فوریه). این شرکت قبلاً گفته بود که RPG در سال 2024 به تولید کامل خواهد رسید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید