توسعه دهندگان باید هویت خود را از طریق پیامک تأیید کنند تا بازی ها را در Steam به روز کنند


Valve تدابیر امنیتی جدیدی را برای توسعه‌دهندگان معرفی کرده است تا حملات سایبری را با محوریت عوامل مخرب و هکرهایی که اکانت‌های توسعه‌دهندگان Steam را تصاحب می‌کنند، به منظور اضافه کردن بدافزار به ساخت‌های بازی، تحت کنترل درآورند. به‌عنوان بخشی از اقدامات امنیتی جدید، توسعه‌دهندگان ملزم به تأیید هویت خود با Valve از طریق پیامک در هنگام استقرار بیلدهای جدید بازی‌های خود خواهند بود.

اطلاعات مربوط به اقدامات امنیتی جدید به لطف Simon Carless از خبرنامه GameDiscoverCo آشکار شده است. Carless که توسط PCGamer گرفته شده است، یک اسکرین شات از پیامی از سوی توسعه دهندگان Valve که اکانت هایشان توسط هکرها به خطر افتاده بود را منتشر کرد.

Valve اقدامات امنیتی جدید را از طریق یک پست وبلاگ، که احراز هویت SMS جدید را به تفصیل شرح می دهد، شرح داد. این به وضوح نشان می دهد که توسعه دهندگان فقط باید هویت خود را در هنگام فشار دادن یک بیلد به شاخه پیش فرض و زمانی که بازی منتشر می شود تأیید کنند.

این پست وبلاگ همچنین جزئیاتی را ارائه می دهد که چگونه توسعه دهندگان می توانند بیلدها را با استفاده از ابزارهای مختلف مانند steamcmd و SetAppBuildLive اجرا کنند و چگونه توسعه دهندگان می توانند از این ابزارها برای تأیید هویت خود استفاده کنند.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید