صداپیشه «Deus Ex: Mankind Divide» برای حضور در بازی جدید درخواست نشد


از میان تمام فرنچایزهایی که باید احیا شوند، دیوس سابق احتمالاً برای اکثر مردم نزدیک به بالاست. سری همه جانبه RPG سیم کارت از آن زمان تاکنون عنوان جدیدی نداشته است. Deus Ex: Humanity Divides پس از اینکه گروه Embracer کریستال داینامیکس و Eidos Montreal را خریداری کرد، دیوس سابق و مهاجم مقبرهطرفداران منتظر عناوین جدید هستند.

در این مرحله، گفتنش سخت است، به خصوص پس از آخرین توییت الیاس توفکسیس، صداپیشه آدام جنسن در فیلم. انقلاب انسانی و بشر تقسیم شده است. توفکسیس گفت: «من عاشق این هستم که مشغول باشم، اما ای کاش با شغل جدیدم شلوغ تر بودم. دیوس سابقوی همچنین تصریح کرد که “ما هیچ NDA را امضا نکرده ایم.” دیوس سابق چون کسی در این مورد با من تماس نگرفت. واقعا “

طبق گزارش نوامبر 2022 توسط جیسون شرایر از بلومبرگ، جدید دیوس سابق در مرحله توسعه “خیلی اولیه” بود. توفکسیس احتمالاً به این دلیل که پروژه به مرحله صداپیشگی نرسیده بود، تماسی برقرار نکرد. شاید در حالی که توسعه دهندگان بر روی یک IP جدید شایعه شده کار می کنند (که می تواند یک RPG همکاری جدید باشد، در حال پیش تولید باشد). فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *