Deus Ex Developer Eidos Montreal ممکن است روی بازی Co-op کار کند، فهرست شغل پیشنهاد می کند


ونگهبانان کهکشان مارولپس از چندین سال وجود، جای تعجب نیست که بسیاری از توسعه دهندگان شروع به تعجب کرده اند که Eidos Montreal در آینده چه چیزی را توسعه خواهد داد. جزئیات خاص در مورد پروژه بعدی استودیو هنوز کمیاب است (حداقل به طور رسمی)، اما فهرست شغلی اخیر ممکن است اطلاعات جالب جدیدی را فاش کرده باشد.

Eidos Montreal که توسط Tech4gamers مشاهده شد، اخیراً آگهی استخدامی برای نقش طراح ارشد بازی منتشر کرده است. جالب اینجاست که در این آگهی به یک «تجربه بازی co-op» در بخش «خوب داشتن» اشاره شده است. در جای دیگری از لیست، مکانیک هایی مانند «سطح بالا، کسب مهارت، مهارت، ارتقاء» ذکر شده است که نشان می دهد پروژه مورد نظر ممکن است RPG باشد. به نظر می رسد این بازی با Unreal Engine 5 نیز ساخته خواهد شد.

طبق گزارشی که سال گذشته منتشر شد، Eidos Montreal پروژه های زیادی در دست اجرا دارد. ظاهراً توسعه دهنده در حال کار بر روی یک IP جدید است،دیوس سابقهمچنین گفته می شود که این عنوان در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. جالب اینجاست که گفته می شود این استودیو از Playground Games و Microsoft پشتیبانی توسعه نیز ارائه می دهد.افسانهشبیه به کریستال داینامیکس.تاریک کامل.

هنوز مشخص نیست که آگهی شغلی فوق به کدام یک از آن پروژه ها اشاره دارد. گنجاندن بازی Co-op نشان می دهد که این یک IP جدید است، اما همچنین می تواند IP بعدی باشد.دیوس سابقیک عنصر Co-op وجود خواهد داشت، به خصوص با توجه به اینکه در آگهی شغلی از سیستم های RPG مختلف نام برده شده است. جزئیات بیشتر در ماه های آینده اعلام خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید