«بازگشت کارآگاه پیکاچو» اکنون در دسترس است


نینتندو کارآگاه پیکاچو بازگشته است، دنباله ای بر سال 2018. کارآگاه پیکاچو بازی‌های منتشر شده بر روی Nintendo 3DS اکنون در Nintendo Switch در دسترس هستند. این فیلم تیم گودمن و پیکاچو (نه پیکاچو) را دنبال می کند که آنها برای بررسی ناپدید شدن مرموز پدر تیم کار می کنند. تریلر راه اندازی زیر را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.

این یک عنوان ماجراجویی است که در Ryme City اتفاق می‌افتد، جایی که پوکمون و انسان در کنار هم زندگی می‌کنند. بازیکنان صحنه را برای یافتن سرنخ‌ها بررسی می‌کنند و از توانایی‌های دوتایی بعید برای جمع‌آوری شهادت از افراد و پوکمون‌ها برای کمک به تحقیقات خود استفاده می‌کنند. برخی از پوکمون ها نیز با شما کار خواهند کرد، مانند Growlithe که می تواند بوها را ردیابی کند و Luxray که توانایی دیدن از طریق دیوارها را دارد.

علاوه بر تحقیق، بازیکنان می‌توانند برای خوردن قهوه و تعامل با شخصیت‌هایی مانند دوست تیم، Rachel Myers، از کافه Hi-Hat دیدن کنند. تا به حال، کارآگاه پیکاچو بازگشته است نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرده است، با میانگین امتیاز 67 از منتقدان برتر در Opencritic. منتظر جزئیات بیشتر در آینده برای به روز رسانی های بیشتر و اطلاعات بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید