جزئیات بازی بعدی Tomb Raider “نه دور” – Amazon Games


بیش از دو سال از زمانی که کریستال داینامیکس اعلام کرد روی عنوان بعدی خود کار می کند می گذرد. مهاجم مقبره از آن زمان، تنها به‌روزرسانی مهمی که در رابطه با این عنوان دریافت کرده‌ایم این است که استودیو فاش کرد که این عنوان توسط Amazon Games در دسامبر 2022 منتشر خواهد شد. بنابراین به‌روزرسانی عنوان مورد انتظار دقیقاً چه زمانی خواهد رسید؟

به گفته ناشر آمازون گیمز، تا زمانی که بالاخره اخبار منتشر شود، زمان زیادی نمی گذرد. مهاجم مقبرهدر مصاحبه اخیر با مجله Variety، وقتی از او پرسیده شد که این شرکت چه زمانی جزئیات مربوط به نسخه بعدی را اعلام می کند، مهاجم مقبره یا ارباب حلقه ها کریستف هارتمن، معاون رئیس‌جمهور آمازون، در رابطه با MMO که آمازون در حال توسعه آن است، گفت که جزئیات «در آینده‌ای دور نیست».

او گفت: “فردا نیست، اما آنقدرها هم دور نیست.” همانطور که قبلاً گفتم، ما بازی‌ها را با سرعت منظم‌تری ارسال می‌کنیم. این تنها چیزی است که می‌توانم در حال حاضر بگویم… کیفیت چیزی است که مهم است. ما نمی‌خواهیم با عجله ارسال کنیم. این کار نمی‌کند. استانداردها آنقدر بالاست که باید کیفیت سه گانه A داشته باشد.”

کمتر به طور رسمی شناخته شده است مهاجم مقبره به غیر از اینکه با Unreal Engine 5 در حال توسعه است، چیز زیادی در مورد آن نمی دانیم. با این حال، اطلاعات فاش شده حاکی از آن است که بازی لارا کرافت باتجربه‌تری در نقش اصلی بازی خواهد داشت و در یک هند جهان باز اتفاق می‌افتد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید