تمام بشریت را نابود کن!توسعه دهنده Remake با اخراج مواجه می شود – شایعه


فقط ژانویه است، اما سال 2024 شاهد تعدادی اخراج از استودیوهایی مانند CI Games of بوده است. اربابان پاییز این به شرکت های بزرگی مانند Riot Games اعتبار می بخشد. گروه Embracer بخش قابل توجهی از Lost Boys Interactive، بخشی از Gearbox Entertainment را این ماه پس از تعطیل کردن Free Radical تا پایان سال 2023 و اخراج توسعه دهندگان 3D Realms و Slipgate Ironworks فروخت. من اخراج شدم.

حالا شبیه بازی های جنگل سیاه است تمام بشریت را نابود کن! بازسازی آخرین قربانی است. Kotaku گزارش می دهد که در 24 ژانویه، 50 نفر، یا “تقریبا” 50٪ از کارکنان استودیو، اخطار پایان کار دریافت کردند. منابع به وب‌سایت گفتند که مدیر خلاق استودیو و «اگر نه همه» مدیران در کار باقی خواهند ماند. این اعداد از آنجایی که شرکت در سال گذشته 110 کارمند را گزارش کرده بود، مطابقت دارد.

Black Forest Games، زیرمجموعه THQ Nordic از سال 2017، آخرین رونین، اکشن RPG بر اساس آثار محبوب لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان کمیک برای Xbox Series X/S، PS5 و PC. مشخص نیست که آیا این اخراج ها بر پروژه هایی که چندین سال با راه اندازی فاصله دارند، تأثیر خواهد گذاشت یا خیر. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید