Destiny 3 توسط Bungie در نظرسنجی جدید ذکر شده است


سرنوشت 2بانجی که ششمین سالگرد خود را در اواخر امسال جشن می گیرد، تیرانداز شکارچی را برای مدت طولانی تری نسبت به نسل قبلی خود زنده نگه داشته است. در چند سال گذشته، توسعه دهندگان بارها و بارها استدلال کرده اند که ترجیح می دهند به تکامل ادامه دهند.سرنوشت 2در حال حاضر، به نظر می رسد که سرانجام به جای توسعه یک دنباله کامل، مقدمات تکمیل شده است. سرنوشت 3.

همانطور که The Game Post گزارش داد، Bungie اخیراً یک نظرسنجی برای گروهی از بازیکنان منتخب ارسال کرده است و به طور خاص چند سوال توجه ما را به خود جلب کرده است.سرنوشتحق امتیاز.

البته Bungie اعتراف کرده است که تا کنون تعدادی پروژه اعلام نشده در دست ساخت دارد.با توجه به نشت، یکی ازماراتنIP به عنوان یک تیرانداز PvPvE مبتنی بر استخراج شناخته می شود، اما آگهی شغلی همچنین به یک بازی رقابتی جدید در جهان اشاره می کند.سرنوشتممکن است جهان در حال پیشرفت باشد.

در حالی که کجاسرنوشت 2البته، در حالی که ما همچنان به دریافت پشتیبانی فصلی ادامه می‌دهیم، همچنین قصد داریم ارتقای بعدی خود را در سال 2024 راه‌اندازی کنیم.فرم نهایی، که به عنوان نتیجه گیری برای روایت طولانی مدت بازی عنوان می شود.

Bungie اخیراً قیمت های زیر را افزایش داده است: سرنوشت 2برای دریافت فصلنامه اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید