Destiny 3 یک تمدید یا DLC برای Destiny 2 – Rumor نیست


همانطور که توسط Bungie منتشر شد Destiny 2: Into the Light و گیم پلی جدید فرم نهاییشایعه عجیبی در مورد سرنوشت 3. نام کد”بازپرداختاین از یک کاربر Reddit است که قبل از اعلام رسمی جزئیات مربوط به زیر کلاس Prismatic را فاش کرد. آنها در یک پست جدید نکاتی را در مورد Payback فاش کردند. به طور خاص، این یک بازی منحصر به فرد است، سرنوشت 2 نوسازی کنید.

سرنوشت 3 دندان ها سرنوشت 3. DLC بزرگی نیست. به جای تمدید سرنوشت 2. سرنوشت 3طبق آخرین اطلاعات من، این یک بازی جدید در این سری است. من فکر کردم که واضح بود. در حالی که هنوز با منبع (که قبلاً به عنوان «چند کارمند سابق Bungie» معرفی شده بود) در تماس بودند، موارد زیر را یاد گرفتند: بازپرداخت کار “حداقل از آن زمان” انجام شده است ملکه جادوگر، اما “کاملا در پس زمینه.” سرنوشت 2 و ماراتن هنوز هم اکثریت منابع توسعه را اشغال کرده بود.

او گفت که در مورد بازیکنانی که می‌توانند از تمام توانایی‌های خود در اواخر تابستان گذشته استفاده کنند، شنیده است. در کامنت ها زیر شایعات قبلی هم شفاف سازی کردند. بازپرداخت “من هرگز به صراحت اعلام نکرده ام که تایید شده است که هنوز هم اتفاق می افتد. این فقط به روز رسانی من است.”

مثل همیشه، چیزها را با یک دانه نمک مصرف کنید.برنامه ها همیشه در معرض تغییر و پیش بینی های آینده هستند سرنوشت – و Bungie به عنوان یک کل – به ویژه زمانی چالش برانگیز است که: فرم نهایی عملکرد کاهش یافته است.

در حین، فرم نهایی در 4 ژوئن برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. درباره Transcendence و نحوه عملکرد آیتم های جدید کلاس Exotic در اینجا بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید